Lõppeval nädalal mängis viis meie meeskonda Otepää Cupil. Parimana saavutas meie punane tiim U10 vanuseklassis kolmanda koha.

Neljapäeval kaotas meie U13 meeskond küll vaid ühe mängu, kuid pidi leppima viienda kohaga. Põhiturniiril jäädi 0:2 alla Tartu JK Tammekale ning tehti neli viiki – FC Otepääga ja Tartu Tammeka II meeskonnaga 1:1 ning Tallinna FC Flora ja Valga FC Warrioriga 0:0. 5.–6. koha mängus alistati Warrior 2:1.

U12 poisid jäid samal päeval kaheksa võistkonna seas viimaseks. Alagrupis mängisid nad väravateta viiki Tõrva JK-ga ning kaotasid Tartu Kalevile 0:5 ja Florale 0:2. Kohamängudes jäädi esmalt penaltitega alla Tartu Kalevi mustale tiimile ning 7.–8. koha mängus kaotati Tõrvale 1:2.

Reedel võistles kaks meie võistkonda U10 vanuseklassis. Punane tiim võitis alagrupis Tartu Heliost 3:0, Valga Warriori 5:0 ja Tartu Tammekat 2:0 ning tegi väravateta viigi Põlva Lootosega. Poolfinaalis jäädi 0:2 alla FC Elvale, pronksimängus alistati aga uuesti Warrior, seekord 1:0. Kollane meeskond viigistas alagrupis ühe ja kaotas kolm kohtumist ning jäi vastasele alla ka 9.–10. koha mängus.

Laupäeval, turniiri viimasel päeval olid võistlustules meie U8 poisid, kes võitsid neli ja kaotas vaid ühe mängu. Paremusjärjestust ei selgitatud.

U10 vanuseklassis tuli meie punane meeskond kolmandaks.