Esiliiga B-s täna kodus Pärnu JK-ga väravateta viigi teinud esindusmeeskond jätkab toredat seeriat – oleme kaotuseta juba kuus mängu järjest.

„Tulemusega olen rahul, mängupilt teisel poolajal oli vilets – neid asju millest rääkisime, ei suudetud ellu viia. Kui vähemusse ka jäime, oli lõpp üliraske, aga võitlesime lõpuni ja võtame selle viigipunkti vastu,” ütles peatreener Jaanus Vislapuu.

Vähemusse jäime mängu 84. minutil, kui Valeri Šabanov teise kollase kaardi sai ja platsilt lahkuma pidi. Peagi saadeti platsi äärest tribüünile ka Vislapuu ise, kes kohtuniku mitme vaieldava otsuse peale häälekalt arvamust avaldas.

Suurema osa mängust oli initsiatiiv Pärnu JK käes. Meie parim võimalus sündis esimesel poolajal, kui Sander Taani karistuslöök vaid napilt väravast mööda läks.

Eriti ohtlikult ründasid külalised teisel poolajal, aga nende löögid läksid kas mööda või tõrjus need meie väravavaht Tommy Tooming, korra ka otse väravajoonelt. Pall käis mängu lõpus veel ka meie väravapostis, aga pidasime siiski lõpuni vastu.

Pärnakate tugevale survele vaatamata õnnestus meil oma puur puhas hoida.

Esmakordselt sel hooajal jäi publikuarv meie kodumängul alla saja. Kas süüdlaseks oli mängu harjumatu toimumisaeg (seni oleme tänavu mänginud õhtuti), külm ilm või midagi muud, vajab veel analüüsimist.

„Kui selliseid mänge koju tuuakse nagu täna, siis ikka tasuks tribüünile tulla ja kogu sellest emotsioonist osa saada. Tänan neid fänne, kes täna siin olid ja loodan, et järgmine kodumäng on neid juba ikkagi mitu korda rohkem,” ütles Vislapuu.

Järgmine mäng on tuleval laupäeval samuti kodus Nõmme Unitediga. „Kaks olulist mängijat (Šabanov ja Andrei Tjunin) on kaartidega väljas, aga loodan, et Ragnar Rebase vigastus pole tõsine ja tema saab mängida. Küllap me midagi välja mõtleme, saame hakkama,” lausus Vislapuu.

Protokoll
Pildid