Võru FC Helios II viigistas täna III liigas võõrsil FC Elva duubliga 4:4.

Polnud mängitud veel veerand tundigi, kui juhtima pääsesime. Sören Veiolainen diagonaalsöödu järel pääses Sten Org ohtlikult trahvikasti, kus vastaste väravavaht ta maha võttis. Penalti realiseeris Veiolainen kindlalt.

Vaheajale tuli minna 1:2 kaotusseisus, mõlemad väravad löödi meile poolaja viimase kümne minutiga. Esmalt nägi kohtunik Vjatšeslav Vassilenko tegutsemises olematut viga ning määras Elva kasuks karistuslöögi, mida meie väravavaht Mihkel Liping kahjuks tõrjuda ei suutnud. Väljakuperemeeste teisele väravale eelnes meie rumal pallikaotus ja vastaste täpne läbisööt.

Teise poolaja alguses ei suutnud meie kaitsjad värava ees palli ära klaarida ning elvakad pääsesid kahe väravaga ette. 61. minutil vähendas vahet Aleksei Golubevi tabamus, täpse söödu andis talle Karl Martin Saar. Neli minutit hiljem tuli meil aga taas oma väravast pall välja võtta. Suluseisu jättis kohtunik lugemata.

Alla siiski ei antud. 75. minutil eksis Elva väravavaht väljalöögiga ning Robin Sander virutas 3:4. 87. minutil murdis Ronan Pähn äärelt värava alla ja pall jõudis Veiolaineni ette, kes mõnelt meetrilt palli puuri kõmmutas ning meile viigi kindlustas.

Kena seeria seega jätkub – meie duubel mängib FC Elva omaga samas liigas kolmandat aastat, aga veel kordagi pole me kaotanud, kolme võidu kõrval on nüüd kaks viiki.

Duubli hooaeg jätkub pühapäeval, 21. aprillil kodus Valga FC Warriori võõrustamisega.

Pärast lõpuvilet võis rõõmustada väljavõideldud viigi üle.