Naiste rahvaliigas võtsime täna Tartus mõõtu sealse JK Welco naiskonnaga ning kaotasime 1:2. Alagrupis on meie naiskond kolmandal kohal.

Puudus kolm põhikoosseisu liiget ja mängida tuli vahetusteta. „Algul oli mäng krobeline, aga teisel poolajal hakkas juba tulema. Arvan, et kodus saame Welcost jagu,” sõnas treener Vjatšeslav Vassilenko.

Tema sõnul jäädi kaotusseisu olukorras, mille eel võinuks kohtunik vabalt Welco mängijale ka vea vilistada. Tosin minutit enne lõppu, 0:1 kaotusseisus mindi suurte jõududega rünnakule, et viigistada, ja võõrustajad lõi kontrarünnakust teise värava. Ometi ei lastud nina norgu ning üks värav õnnestus ikkagi ka veel tagasi lüüa, tegi seda Kristi Teder.

Teist ringi alustab meie naiskond juuli keskel koduväljakul, kui mängib tabeli viimase Jõgeva SK Noorus-96-ga.