U17 neidude eliitliigas oli meie ja Põlva FC Lootose ühendnaiskonnas tänavu vaid 16 mängijat ning hooaja viimastes mängudes oldi tõsises hädas koosseisuprobleemidega.

Kahes kuu alguses FC Kuressaarega peetud mängus said meie tüdrukud hakkama tõelise vägitükiga. Võrus alistati tabelis mitu kohta kõrgemal olev vastane 2:1, ehkki mängu alustati kümnekesi ning esimese poolaja lõpus jäädi punase kaardi järel platsile vaid üheksakesi. Paar päeva hiljem sõideti Saaremaale üldse vaid üheksa mängijaga, ometi viigistati seal 1:1.

Viimases kodumängus kaotati Barrus Arenal FC Levadia ja Tallinna Kalevi ühendnaiskonnale 1:7 ning kuna mitu tüdrukut sai selles kohtumises vigastada, otsustati, et viimaseks mänguks Pärnusse ei sõideta ja sealne JK Vaprus sai seega loobumisvõidu.

Eliitliigas peetud 21 mängust võitis Võru FC Heliose ja Põlva FC Lootose ühendnaiskond kuus, viigistas kolm ja kaotas 12, väravate vaheks jäi 40–50. 12 võistkonna seas andis see 10. koha. Meie parimatena lõid Isabel Huma 12 ja Lisette Must 11 väravat.

Võru FC Heliose ja Põlva FC Lootose ühendnaiskond läheb hooaja viimaseks kodumänguks väljakule.