Meie liigahooajaks valmistuv esindusmeeskond tegi täna Elvas peetud treeningmängus 1:1 viigi esiliigas mängiva FC Elvaga. Mängiti 2 x 40 minutit.

„Väga hea ja mõnus treeningmäng,” lausus meeskonna treener Jaanus Vislapuu. „Kõige hullemini ei läinud, kuigi palliga mängu poolelt oli meil vajakajäämisi.”

Väravateta lõppenud esimesel poolajal üritasime rohkem lühikese palliga tagant üles tulla, aga Elva hea pressi tõttu see eriti ei õnnestunud ning seetõttu hakkasime teisel poolajal rohkem pikemat palli mängima.

Väravani jõudsid esimesena väljakuperemehed, kes 47. minutil vasakult äärelt läbi murdsid ja palli meie väravasse saatsid. Meie parim mänguperiood oli teise poolaja keskel: 59. minutil põrutas Heigo Kosemets karistuslöögi posti ja minut hiljem, järgmisel rünnakul, lõi Andre Väin väravaesises sudimises viie meetri kasti joonelt viigivärava.

Meeskonna mängudistsipliiniga jäi Vislapuu rahule. „Füüsilise poole pealt pärast nii pikka pausi mõned mängijad jooksid väheke lati alt läbi, aga üldiselt olin pigem positiivselt üllatunud, meeste vorm on enam-vähem,” lisas ta.

Esiliiga B hooaeg läheb jälle käima tuleval laupäeval, kui mängime Hiiul Nõmme Kalju U21 meeskonnaga.

Koosseis: Artur Karjagin (Tommy Tooming), Valeri Šabanov (Karlis Karro), Arsen Katšmazov (Mairo Reinsaar), Heigo Kosemets, Arlet Raha (Janek Siska), Eduard Desjatski, Marek Jenas, Aleksandr Pruttšenko (Marten Luik), Vladislav Vallades (Aimar Vendelin), Jürgen Kolk, Andre Väin.