Täna võõrsil peetud II liiga mängus kaotas meie meeskond FC Tallinna U21 rivistusele 1:6 (0:1).

Eri põhjustel oli meil puudu mitu põhimeest, samal ajal kui vastased kasutasid ära koondise mängude puhul esiliigas oleva pausi ja saatsid platsile neli-viis oma esindusmeeskonna mängijat, kellest mitmel ka meistriliiga kogemused.

Esimese poolaja suutsime enam-vähem kenasti vastu pidada ja alles mõni minut enne vaheajale minekut õnnestus väljakuperemeestel skoor avada.

Kohe teise poolaja alguses sai Arlet Raha teise kollase kaardi ja jäime vähemusse. Esialgu suutsime ikkagi mängus püsida ja 53. minutil Mattias Eskla väravast isegi viigistada, aga siis hakkas tasapisi jaks lõppema. 60. minutil läksid pealinlased uuesti juhtima ja lõpuks lõid nad meile kuus väravat, kolm neist viimase veerandtunniga.

Väga raske mäng seisab ees ka järgmises voorus, kui tuleval laupäeval võõrustame liiga liidrit Maardu Linnameeskonda.