Tänases saaliliiga mängus EstNor Kiiliga kaotasime küll poolaja 3:4, aga teisel poolajal sai vastane meilt iga nurga alt ja lõpuks olid võidunumbrid 17:6.

Meie mehed alustasid mängu kobavalt ja lubasid vastastel 2:0 juhtima minna. Kuus minutit enne vaheajale minekut olime ise 3:2 ees, aga poolaja võitis 4:3 ikkagi Kiili meeskond. Erilisi ohu märke siiski õhus polnud. Pigem oli näha, et seitsme mehega mängule tulnud ja võrdlemisi eakad külalised (neil oli keskmine vanuse veidi üle 30 aasta, meil aga alla 20 aasta) hakkavad väsima.

Kohe teise poolaja alguses virutas meie väravavaht Jürgen Kolk endalegi väheke ootamatult üle kogu platsi 4:4 ning 14 sekundit hiljem viis Andre Väin meid uuesti juhtima. Seejärel sai üks vastastest punase kaardi, Marten Luik realiseeris arvulise ülekaalu ning edaspidi vahe ainult kasvas. Lõpuks sai meil jala valgeks koguni kaheksa meest.

Väravad: Andre Väin 5 (+ 1 sööt), Eduard Desjatski 4 (+ 2), Marten Luik 2 (+1), Marcus Lepistik 2 (+1), Siim Lepp 1 (+3), Jürgen Kolk 1, Aimar Vendelin 1, Hannes Helstein 1. Lisaks sai Mairo Reinsaar kirja 3 söötu ja Rasmus Tamm 1 söödu.

Saalihooaja lõpetab Rantipol Võru Helios sel laupäeval kodumänguga, kus vastaseks Rummu Dünamo II. Võidu või viigi korral saame II liigas neljanda koha, kaotus jätab meid viiendaks.

Meie parimana sai Andre Väin täna oma arvele viis väravat.