Rantipol Võru Helios alustas saalijalgpalli II liiga mänge võiduga, kui alistas täna koduväljakul FC Äksi Wolvesi 12:6 (3:3).

Esimene poolaeg oli tasavägine ning kui teist oli mängitud kaks ja pool minutit juhtisid külalised 6:4. Meie come-backi algatas Andre Väin, kes lõi vähem kui kahe minutiga kolm väravat ning viis meid 7:6 juhtima. Meie värav jäigi lõpuni lukku, noortel läks karussell aina paremini käima ning vastased hakkasid üha rohkem eksima. Järgmise üheksa minutiga lõime külalistele veel viis väravat ning seejärel veeretasime mängu rahulikult lõpuni.

Väravad: Andre Väin 5 (+1 sööt), Aimar Vendelin 1 (+3), Mairo Reinsaar 1 (+2), Marten Luik 1 (+1), Sten Org 1 (+1), Eduard Desjatski 1, Sebastian Johanson 1, Arsen Katšmazov 1, lisaks Siim Lepp 1 sööt.

Järgmise mängu peame tuleva nädala kolmapäeval võõrsil EstNor Kiili meeskonnaga.

Noorte koostöö sujus (eriti teisel poolajal) vähestele mängukogemustele vaatamata otsekui õlitatult.