Täna õhtul Tallinnas Taliturniiri raames peetud kontrollmäng Läänemaa JK-ga lõppes meie meeskonna 1:5 kaotusega. Meie ainsa värava lõi teisel poolajal Tartu Heliose mängija Rainer Lestal.

Juba esimese veerandtunniga jäädi 0:2 kaotusseisu ning esimene poolaeg kaotati suurelt 0:4. Treener Jaanus Vislapuu pani selle osaliselt valesti valitud taktika süüks, kui vähese treeningu pealt kõrgelt pressima mindi.

Lisaks kaotusele tuli alla neelata teinegi mõru pill, sest meie meeskonna kapten Arsen Katšmazov venitas avapoolaja lõpus tõsiselt õlasidemeid ja nüüd ootab teda ees vähemalt kuu pikkune treeningpaus.

Taliturniiri järgmise mängu peab meie meeskond tuleva nädala pühapäeval Keila JK-ga.

Koosseis: Romet Sepp (46. Karl-Kristjan Kalmus), Karlis Karro (46. Tanel Roosen), Arsen Katšmazov (39. Rainer Lestal), Mairo Reinsaar (46. Rasmus Lindmäe), Arlet Raha (46. Robin Gross), Eduard Desjatski (46. Emmanuele Uggeri), Marek Jenas (24. Sten Org), Andrei Tjunin (46. Markus Karu), Kait Hinn (39. Tarvi Suvi), Kert Joakit (46. Germo Pärli), Andre Väin (39. Romet Haug).