Kui eelmises treeningmängus tuli meie meeskonnal FC Tallinnale alla vanduda, siis täna sama vastasega peetud kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Bussi tehnilise rikke tõttu jõudis meie meeskond Tallinnas Sõle jalgpallihallis Taliturniiri raames peetud mängule napilt algusajaks ja platsile tuli minna praktiliselt soojenduseta. Ometi saadi mäng kohe päris hästi käima ning 13. minutil läksime Aimar Vendelini väravast juhtima. Veerand tundi hiljem vastased viigistasid.

Teisel poolaja keskel teenisid pealinlased meie vahetusmehe Kert Sander Eeriku käega mängu järel 11 meetri karistuslöögi, aga vaid 15-aastane väravavaht Maksim Karach tõi kastanid tulest välja ja koguni püüdis vastaste pehmeks jäänud penalti. Nagu avapoolajalgi oli mäng enam-vähem võrdne.

Kui nädal tagasi tuli meil FC Tallinnale alla vanduda, siis täna lõppes mäng viigiga. (Foto: FC Tallinn)

Koosseis: Maksim Karach, Karlis Karro (45. Emil Elrond Karu), Mairo Reinsaar, Sergei Starovoitov, Aleksei Golubev (45. Viktor Traktuev), Vladislav Vallades (62. Reijo Künnapuu), Jürgen Kolk (65. Kert Sander Eerik), Lauri Kunz, Eduard Desjatski, Aimar Vendelin (59. Verner Konnula), Andre Väin.