Esindusmeeskond sõitis tänasele Esiliiga B mängule küll päris mitme põhimeheta, kuid tuleb Virumaalt tagasi magusa 3:0 võiduga Rakvere JK Tarva üle.

Skoori avas kohtumise 10. minutil ligi 20 meetrilt ristnurka virutanud Arsen Katšmazov. Ühtlasi sai temast teine mängija, kes meie meeskonna eest 100 liigamängu pidanud. Kuna Jaanus Vislapuu oli samal ajal U17 meeskonna mängul, sai seekord ka mängiva treeneri rollis olnud Katšmazovist üldse kolmas mees, kes meie esindusmeeskonda juhendanud.

Eduseisu duubeldasime 66. minutil: Marek Jenas andis Eduard Desjatskile läbijooksu peale söödu,meie parim väravakütt head võimalust kasutamata ei jätnud ning tõstis palli üle Tarva puuriluku väravasse. Desjatski on nüüd meie meeskonna kasuks löönud kokku 40 väravat ning troonib meie kõigi aegade parimate väravalööjate edetabeli tipus.

Viimase naela väljakuperemeeste kirstukaande lõi minut enne normaalaja lõppu Mait Raha. Väravasöödu andjaks oli taas Jenas.

Märkimata ei saa jätta, et väravat kaitses täna sel hooajal valdavalt tipuründajana mänginud Andre Väin. Oma 30st liigamängust on ta puurivaht olnud vaid kahes, kuid mõlemal korral nullimängu teinud.

Kolmeväravalise võidu oleme esiliiga B-s varem võõrsil saavutanud vaid korra – kaks aastat tagasi, 2018. aasta novembris saime Lasnamäe Ajaxist võõrsil jagu 5:2.

Liigas tõusime nüüd 28 punktiga seitsmendaks, meid jälitavad Nõmme Kalju U21 (25 punkti ja üks mäng varuks) ja Keila JK (24 punkti).

Järgmisel laupäeval mängime kolmanda ringi eelviimases voorus võõrsil Viimsi JK-ga.

Eduard Desjatski (õhus) lõi Tarvale ühe meie kolmest väravast, kuid sai ka punase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma.