Meie meeskonnal tuli Esiliiga B-s vastu võtta järjekordne kaotus, kui jäime täna võõrsil 2:5 alla oma hooaja esimesed punktid teeninud Rakvere JK Tarvale.

Tarvas on liigas küll punaseks laternaks, kuid üleminekuakna jooksul hangiti mitu uut mängumeest ja võrreldes selle tiimiga, kellest juuni alguses Võrus jagu saime, on tegu praktiliselt uue meeskonnaga. Etteruttavalt võib öelda, et üks Tarva värsketest täiendustest, aasta esimesel poolel meistriliigas mängiva FC Kuressaare hingekirjas olnud Nevil Krimm lõi täna meile ka kaks väravat.

Meie olukord polnud Rakverre sõites seevastu kiita: kaartidega jäid koju Karlis Karro ja Arsen Katšmazov, lisaks sai eelmises mängus vigastada meie põhiväravavaht Artur Karjagin, kel nüüd ligi kuupikkune mängupaus ees seisab.

Meie esimese värava lõi täna Eduard Desjatski 21. minutil penaltist, selleks ajaks olime aga juba 0:2 taga. Enne vaheajale minekut said võõrustajad kirja ka oma kolmanda värava.

Teise poolaja algul vähendas Aleksandr Pruttšenko vahe minimaalseks, kuid rohkem meil väravaõnne polnud. Hoopis väljakuperemehed lõid mängu lõpus veel kaks väravat.

Selleks ajaks olime väljakul vähemuses. Kümnekesi lõpetasime juba kolmanda mängu järjest, seekord pidi veerand tundi enne kohtumise lõppu teise kollase kaardi tõttu platsilt lahkuma Pruttšenko. Lisaks talle näidatutele, saime veel kuus kollast kaarti, mis näitab, et distsipliiniga pole meeskonnas kõik korras.

Juba tuleva nädala pühapäeval mängime Tarvaga taas ja jälle Rakveres, siis üritame vigade paranduse teha. Veel enne seda, juba järgmisel neljapäeval, lõpetame aga liiga teise ringi kodumänguga JK Tabasalu vastu.

Kaks kuud tagasi Võrus käinud mehi oli Tarval seekord algkoosseisus vaid kaks, üks neist meeskonna kapten Siim Rannamäe, kes pildil võitleb palli pärast meie keskkaitsja Heigo Kosemetsaga.