Meie meeskond viigistas täna Väimelas peetud IV liiga mängus 1:1 (0:1) Tartu JK Tammeka II meeskonnaga.

Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli viik mängupilti vaadates õiglane tulemus ning meeskonna praegust koosseisu arvestades tuleb sellega rahule jääda.

Mäng algas väljakuperemeeste kerge survega ja mitmel korral jõuti rünnaku lõpuks ka pealelöögini, aga võimalused, millest parim oli Karel Räppol, luhtusid. Poolaja keskel jäi meie meeste mäng seisma, enam ei kasutatud ääri, keskväljal langesid pallid enamasti vastaste saagiks, ega jõudnud enam võrulaste ründajateni. Tammeka ründas üha ohtlikumalt ja ehkki esialgu oli meie väravavaht Indrek Ivask oma ülesannete kõrgusel, tuli tal 34. minutil pall ka väravast välja tuua.

Teine poolaeg oli võrdne, mõlemad pooled üritasid, aga midagi erilist korda saata ei suutnud. Mängu lõpus ootas Tammeka lõpuvilet, Helios üritas veel iga hinnaga viiki. 88. minutil sai löögile Jaagup Abel, aga Tammeka kiiper tõrjus. Esimesel lisaminutil kauaoodatud värav lõpuks siiski tuli – Timo Thal ennetas karistusalas nüüd Tammekas mängivat kunagist meeskonnakaaslast Tarmo Kullast ja saatis viielt meetrilt väravavahile püüdmatult palli lati alla. Talle oli see esimene tabamus Heliose esindusmeeskonna eest.

Järgmisel rünnakul avanes Räppol võimalus ka võiduvärav lüüa, kui ta väravavahiga üks-ühele pääses, aga löök läks mööda.

IV liiga lõunatsoonis jagavad 19 punktiga esikohta neli meeskonda, nende seas ka Helios. Tabel on äärmiselt tihe – esimest meeskonda lahutab seitsmendast vaid kolm punkti

Järgmise mängu peame nädala pärast võõrsil FC Tarvastuga.