Noorteliigades said nii B1- kui ka C2-klassis meie poisid juunis jõudu proovida liidritega, kellele tuli kahjuks alla vanduda.

C2-klassi esiliigas kaotasid meie poisid turniiri avaringis kaotuseta jäänud JK Tallinna Kalevile 5. juunil koduväljakul 0:14 ning nädal hiljem jäädi Tartus 3:9 alla ka sealsele JK Tammekale. Ometi jätkatakse tugevamas seltskonnas ehk 1.–8. kohani.

Esimese ringi üheksast mängust võitis meie meeskond kaks, viigistasid ühe ja kaotas kuus ning teenitud seitse punkti andsid kümne tiimi seas kaheksanda koha. Esikaheksa mängib veel kaks ringi ning kaasa võetakse ka kõik esimeses ringis kogutud punktid.

B1-klassi II liigas võitlesid meie poisid 10. juunil endast tabelis eespool oleva Kohtla-Järve JK Järve vastu koduplatsil välja 1:1 viigi. Värava lõi esimese poolaja lõpus Erik Roosik.

Eile kaotati Väimelas turniiritabeli liidrile Tallinna Kalevile 1:4. Poisid tegid taas hea mängu ja läksid esimesel poolajal Eduard Desjatski väravast 1:0 juhtima. Edu suudeti hoida kuni teise poolaja keskpaigani. Mängu lõpus, kui oldi jäädud 1:2 kaotusseisu, üritati iga hinnaga viigipunkti päästa, tagala jäi seetõttu hõredaks ning külalised lõid veel kaks väravat.

D1-klassi meeskond jäi oma juuni ainsas mängus koduväljakul 1:2 alla Viljandi JK Tulevikule. D2-klassi poisid kaotasid kodus Tartu Santosele 2:13 ja Tammekale 2:4.

E1-klassi meeskond võitis Tammekat 6:4 ja viigistas Tulevikuga 1:1. E2-klassi meeskond võitis 8:0 Tulevikku ja 5:4 Tartu FC Heliose Lähte meeskonda ning viigistas 2:2 valga Warrioriga.

Oma esimese turniiri pidasid ka F-klassi poisid, kes alistasid Väimelas kindlalt nii Tartu FC Heliose kollase meskonna, Viljandi Tuleviku kui ka Tartu FC Heliose Lähte tiimi.

Noorteliigades algab nüüd suvine mängupaus ning järgmised kohtumised peetakse augustis.