Meie kahe vanuseklassi meeskonnad mängisid nädalavahetusel Nõos Tammeka Juunior Cupil, 2003. aasta poisid saavutasid kolmanda ja aasta nooremad neljanda koha.

2003. aasta poisid viigistasid üleeile alagrupis Kiviõli Irbisega 0:0, kaotasid Tartu Santose duublile 2:3, võitsid Tartu Tammeka sinist meeskonda 3:2 ja kaotasid Tartu Merkuur-Juuniorile 0:2. Kokku andis see alagrupis neljanda koha. Edasi alistati veerandfinaalis teise alagrupi võitnud FC Elva 1:0, kaotati poolfinaalis uuesti Santose duublile 4:0 ning alistati 3.–4. koha mängus 2:2 lõppenud normaalaja järel penaltitega 5:4 Kiviõli Irbis. Esikoha võitis Merkuur-Juunior.

Eile toimunud 2004. aasta poiste turniiril kaotati avamängus Tartu Heliosele 0:3, aga võideti siis Harju JK valge meeskond 3:2 ja Tammeka valge meeskond 3:0 ning saadi alagrupis teine koht. Veerandfinaalis saadi 3:2 jagu FC Elvast. Poolfinaalis tuli suur 0:10 kaotus Tammeka sinisele meeskonnale ning 3.–4. koha mängus jäädi 0:3 alla ka Harju JK punasele tiimile. Turniiri võitis Tammeka sinine meeskond.