Meie võistkonnad saavutasid sel nädalavahetusel Tammeka Juunior Cupil teise ja kolmanda koha.

2006. aasta poiste turniiril tulid meie poisid täna teiseks. Alagrupis alistasid nad kolm vastast neljast ning võitsid seejärel veerandfinaalis Valga Warriori 5:0 ja poolfinaalis Tartu FC Santose valge meeskonna 2:1. Finaal Tartu FC Heliose kollase meeskonnaga lõppes 1:1, penaltiduellis jäid peale Tartu poisid.

Eile saavutas meie punane meeskond 2005. aasta poiste turniiril kolmanda koha. Alagrupis mõlemad mängud võitnud poisid alistasid veerandfinaalis meie kollase meeskonna 2:0, kaotasid väravateta lõppenud poolfinaalis penaltitega Tartu Merkuur-Juuniorile ja võitsid pronksimängus Põltsamaa Spordi 4:2.

Kollane meeskond alistas veerandfinaalis saadud kaotuse järel Tartu Santose ja Harju JK musta meeskonna ning sai viienda koha.