Täna Tallinnas Taliturniiri raames peetud sõprusmäng Keila JK-ga lõppes meie meeskonna 2:7 kaotusega.

Juba esimese kümne minutiga jäime 0:4 kaotusseisu ning poolaja kaotasime 0:5. Mitmele mängijale oli see kümne päeva jooksul juba viies mäng ning nad ei olnud järjekordseks mänguks valmis.

„Meie omad lihtsalt ei olnud selle nädala futsalimängudest ära taastunud ja sellest tulenevalt läks poolaeg lappama. Võtame paar päeva puhkamiseks ja proovime treeningutega hooaja alguseks teravust juurde tuua,” kommnteeris treener Jaanus Vislapuu.

Mängu teine poolaeg, kui platsil olid peamiselt duubli ehk Tartu Heliose mängijad, oli tasavägine. Meie väravad lõid Markus Karu ja Germo Pärli.

Taliturniiri järgmine mäng on meil tuleval pühapäeval Paide Linnameeskonna U21 rivistusega.

Meie meeskond tänases kontrollmängus Keila JK-ga.

Koosseis: Joonas Jõeveer, Karlis Karro, Mairo Reinsaar (46 Rasmus Lindmäe), Heigo Kosemets (46 Emanuele Uggeri), Arlet Raha (46 Aleksander Kattel), Eduard Desjatski, Marek Jenas (46 Kait Hinn), Aimar Vendelin (46 Markus Karu), Aleksei Golubev (46 Romet Haug), Jürgen Kolk (46 Germo Pärli), Andre Väin (46 Tarvi Suvi).