Esindusmeeskond pidas hooajaks valmistudes täna Tallinnas EJLi jalgpallihallis Taliturniiri esimese mängu Viimsi JK-ga ja kaotas 0:4. Kuna saalihooaeg veel kestab, moodustasid suure osa tänasest meeskonnast meie tänavuse duubli Tartu FC Heliose mängijad.

Esimene poolajal püsisid mõlemad väravad pikalt puutumata ja alles mõni minut enne vaheajale minekut õnnestus Viimsil juhtima minna.

Treener Jaanus Vislapuu sõnul oli esimene poolaeg koosseisu arvestades esimese mängu kohta enam-vähem. „Oleks võinud ka poolaja võita, aga kahjuks jäime mingites kohtades pressingus liialt passiivseks. Samas oli rünnakutel teravus olemas,” lisas ta.

Lõpuks said saatuslikuks meie oma eksimused. Teise poolaja keskel lõid vastased kaks väravat ning mängu lõpuminutelt veel ühe.

Järgmine Taliturniiri mäng juba tuleva nädala reede õhtul Läänemaa JK-ga.

Koosseis: Romet Sepp, Karlis Karro (46. Ralf Raudik), Aleksander Kattel, Mairo Reinsaar (46. Emmanuele Uggeri), Arlet Raha (46. Rasmus Lindmäe), Arsen Katšmazov (46. Romet Haug), Eduard Desjatski (46. Markus Karu) , Aimar Vendelin (46. Rainer Lestal), Robin Gross, Jürgen Kolk (46. Tarvi Suvi), Andre Väin (46. Germo Pärli).