Üleminekuakna käigus hankisime neli uut mängumeest: esindusmeeskonna nimekirja lisandusid Marek Jenas ja Siim Sarv, duublisse Karl Martin Saar ja Valeri Kuragin.

„Ei midagi väga erilist, aga paar lisakäiku saab meeskond igal juhul juurde,” ütles klubi tegevjuht ja esindusmeeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Marek Jenas (34) Võrumaa vutisõpradele erilist tutvustamist ei vaja. Ta on aastaid kaitsjana mänginud Võru JK-s (kokku 121 liigamängu ja 5 väravat), samuti mitmes Soome madalamate liigade meeskonnas.

Tartu Helioses noortetreenerina töötav Siim Sarv (36) aitas 2001. aastal Tartu JK Tammeka II liiga võitjaks ning pidas seejärel Tammeka eest paar mängu ka esiliigas. Pärast mitut hooaega Tartu Ülikool Faunas mängis ta esiliigas taas 2007. aastal, kui kandis Tartu Välk 494 särki. Veel on Sarv mänginud II liigas Tartu FC Santose ja JK Luunja eest ning III liigas FC Otepää eest, viimati 2014. aastal.

Seni Navi Vutiseltsi esindanud (2014–2107 47 liigamängu ja 20 väravat) ründaja Karl Martin Saar (26) registreeriti esialgu duublisse, aga tedagi saab vajadusel II liigas kasutada.

IV liigas mängivasse duublisse toob kuhjaga kogemusi igiliikurist veteran, viimastel aastatel samuti Navi Vutiseltsi eest mänginud Valeri Kuragin (44), kes alates 1995. aastast on madalamates liigades löönud 149 väravat ehk rohkem kui ükski teine Võrumaa jalgpallur. IV liigas saab uusi mängijaid meeskonda registreerida 31. augustini.

II liigas peab meie esindusmeeskond sügisringi esimese mängu 29. juulil Kohtla-Järve JK Järve II-ga. Duubel jätkab IV liiga turniiri 6. augustil, kui võõrustab FCP Pärnut.