III liiga lõunapiirkonnas saavutas meie duubelmeeskond teise järjestikuse suure võidu, kui alistas täna Vaimastveres 6:1 liiga punase laterna SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ühendrivistuse.

Esimesel poolajal õnnestus lüüa vaid üks värav – 27. minutil lendas Aleksei Golubevi löögi järel vastaste väravavahi tõrjest pall otse Robin Sanderi ette ja viimane avas viielt meetrilt skoori.

Teisel poolajal läks karussell täie hooga käima. 63. minutil pääses Arlet Raha trahvikasti joonelt löögile ja kasvatas meie eduseisu. Neli minutit hiljem pääses Sten Org Oleg Lepiku söödu järel üks-ühele ja tegi 3:0. 73. minutil sama situatsioon kordus, ainult et nüüd oli söödu andja Org ja realiseerija Lepik.

76. minutil said ka võõrustajad silma pähe, seda tänu meie vasakkaitsja Siimar Taitsi omaväravale. Pööret mängu sellega ei tulnud ning lõpuminutitel kasvatas meie eduseisu kübaratriki vormistanud vanameister Lepik. 87. minutil sai ta hea söödu Rahalt ja lõi 5:1 ning 89. minutil põrutas meie väravavahi Andrei Kiši ette antud hea palli järel 20 meetrilt 6:1.

Järgmisel pühapäeval võõrustab turniiritabelis kuuendaks kerkinud duubel meie kunstmuruväljakul FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendmeeskonda, mis on meist praegu kahe koha võrra eespool.

Duubel on oma liigas tasahilju roninud kuuendale kohale.