Võõrsil täna peetud II liiga mängus Tartu FC Heliosega jäi 2:1 peale meie meeskond.

Juhtima läksime 11. minutil: Sören Veiolainen tõmbas otsajoonel vastaste mängija ära ja söötis värava ette Vladislav Gussevile, kes head võimalust kasutamata ei jätnud. Veerand tundi enne vaheajale minekut tartlased viigistasid.

Võiduvärav sündis 78. minutil – Tartu väravavaht oli palli kätte saanud ja hakkas seda lahti mängima, tema selja taha jäänud Veiolainen kasutas aga puurivahi tähelepanematuse ära ning nii kui pall maad puudutas, röövis selle ja lõi väravasse.

Mõni minut hiljem oli Veiolainen taas aktsioonis ning teda takistanud vastaste mängija sai punase kaardi. Arvulises ülekaalus tüürisime kohtumise võidukalt finišisse.

Kolm vooru enne turniiri lõppu oleme II liiga põhja-idapiirkonnas viiendal kohal. Tuleva nädala laupäeval võõrustame Võrus Sillamäe Kalevit.