II liigas tuli meie meeskonnal vastu võtta teine suur kaotus järjest, sest võõrsil jäime täna Viimsi JK duublile alla 1:5 (0:3).

Meie ainsa värava lõi teise poolajal alguses seisuks 1:3 Arlet Raha. Korra oli ta juba ka esimesel poolajal võrku sahistanud, aga kahjuks lõi siis omavärava.

Kuna punktilisast saime vaid unistada, on tabeliseis endiselt kehv. Kümne mänguga oleme teeninud vaid kaheksa punkti ning see ei anna II liiga põhja-idapiirkonna 14 meeskonna seas enamat 11. kohast.

Liigas algab nüüd poolteist kuud kestev suvepaus ja mängud jätkuvad juuli lõpus, loodetavasti oleme siis juba paremas löögihoos.

Arlet Rahast sai esimene meie mängija, kes samas mängus löönud nii värava kui ka omavärava.