Eduard Desjatski lõi täna saali esiliiga viimases voorus meie 18:3 (8:2) võidumängus Narva SK Ganza üle viis väravat ning tõusis 30 väravaga liiga parimaks väravakütiks. Meie meeskond saavutas esiliigas kolmanda koha.

Kuna kolmandalt kohalt meil enam ei tõusta ega ka langeda võimalik polnud, oligi seekord põhieesmärgiks liiga parima väravaküti tiitel. Aruküla Radiuse mängija Rando Randjõe edestamiseks oli Desjatskil vaja lüüa neli väravat. Kohe esimese kahe minutiga sai ta kaks tabamust juba kirja ning avapoolaja keskpaigaks oli eesmärk täidetud.

Narvakad meile kuigi palju vastupanu osutada ei suutnud. Veerand tunniga läksime 8:0 juhtima ning alles poolaja lõpus lõid ka külalised oma esimesed väravad. Teisel poolajal pingevaba mäng jätkus, meie mehed lustisid ning väravaid löödi igale maitsele.

Lisaks Desjatski viiele tabamusele said Andre Väin ja Aimar Vendelin oma arvele neli väravat, Richard Lepp kaks ning Hannes Helstein, Jürgen Kolk ja Ragnar Rebane ühe.

Eduard Desjatski tõusis viimase mänguga liiga parimaks väravakütiks.