II liiga põhja-idapiirkonna 5. voorus kaotas meie meeskond täna võõrsil liiga liidrile Maardu Linnameeskonnale 2:8 (0:4).

Oodata võis rasket mängu ja nii ka läks. Juba esimese veerandtunniga jäime 0:2 kaotusseisu ning vaheajaks kasvatasid väljakuperemehed oma eduseisu neljaväravaliseks.

Teise poolaja algul välgatas korraks meilegi lootuskiir, kui Emil Elrond Karu palli vastase puuri saatis. Pööret see mängu ei toonud ning meil tuli veel neljal korral pall võrgust välja noppida. Kuidagi ei saanud me hakkama Erik Utgofi pidurdamisega, kelle arvele kogunes lõpuks viis tabamust.

Päris mängu lõpus lõime ka oma teise värava. Tegi seda Hannes Helstein, kellele see oli esimeseks kooraks meie esindusmeeskonna eest skoorida.

Lõpptulemus on mõistagi kurb – II liigas polnud me varem kunagi kuue väravaga kaotanud, ega ka endale kaheksat väravat lüüa lasknud. Aga püssi me põõsasse ei viska, teeme tööd edasi ja küllap meiegi punktiarve peagi kasvab.

Järgmise liigamängu peavad meie mehed 14. mail kodus Rakvere Tarvaga. Enne seda, järgmise nädala reedel, 5. mail kohtutakse aga võõrsil väikse karikasarja 1/32-finaalis Saku Sportinguga.