Võidunumbriteks tänases II liiga mängus tabeli punase laterna Kohtla-Järve JK Järve II-ga fikseeriti 7:0, mis on meie esindusmeeskonna liigamängude rekord.

Skoori avas kohtumise esimese veerandtunni lõpus karistusala joonelt täpse löögi sooritanud Jürgen Kolk. Seejärel tekkis veel päris mitu väga head väravavavõimalust, aga eesmärgini jõuti avapoolajal veel vaid korra – 24. minutil põrkas pall külaliste väravavahi tõrje järel viie meetri kastis otse Mart Raha ette, kes head võimalust kasutamata ei jätnud.

Kohe teise poolaja algul lõi Reijo Künnapuu 3:0 ning 68. minutil kasvatas vahetusest sekkunud Kristjan Moks vahet veelgi. See polnud veel kõik – 77. minutil saatis Eduard Desjatski peaga vastaste väravalati alla kena kaarpalli ning mõni minut hiljem põrutas ta ka 6:0. Lustiti täiega, väsinud vastaste kaitse harutati korduvalt lahti ning ühe kena kombinatsiooni lõpetas debüüdi teinud Karl Martin Saar 85. minutil ka veel väravaga.

„Oli teada, et vastane ei ole kõige tugevam. Tahtsime kindlasti kiiret väravat, et mängust pinged maha saada. Mängisime oma tavapärase taktikaga ja püüdsime mängupausi järel oma rütmi saavutada. Kogu mäng oli meie kontrolli all, ent esimesel poolajal oleks soovinud rohkem väravaid näha,” võttis treener Jaanus Vislapuu mängu kokku. „Koosseis oli korralik ja pink piisavalt pikk, nii et saime teha häid vahetusi. Vahetusest tulnud mehed olid näljased ja lõid oma väravad ära.”

Senine suurim võit oli pärit 2015. aastast, kui mängiti IV liigas – toona alistati Jõgeva FC Wolves 6:0.

Liigas kergitas suur võit meid hetkeseisuga jagama kolmandat kohta, liider Tartu FC Merkuur on viie punkti kaugusel. „Nüüd on tähtis maksimaalselt järgmiseks mänguks keskenduda ja parim võimalik koosseis kokku saada,” lausus Vislapuu.

Järgmisel laupäeval võõrustame Narva Unitedit, kes meile tabelis otse kuklasse hingab. Ülioluline mäng peetakse Võru spordikeskuse staadionil ja algab kell 17.