Meie meeskond alustas II liiga põhja-idapiirkonna sügisringi 3:1 (2:1) võiduga Sillamäe FC NPM Silmeti üle.

Täna Barrus Arenal peetud mängus jäime avapoolaja keskel küll kaotusseisu, kuid külaliste avaväravast kulus vaid paar minutit, kui Andre Väin viigistas. Viis minutit enne poolaja lõppu tehti Eduard Desjatski vastu trahvikastis viga, penalti realiseeris Rico-Marten Vainu. Meie kolmanda värava lõi kümmekond minutit enne kohtuimise lõppu Desjatski.

Meeskonnas debüteeris kolm meie oma noort, 16-aastast kasvandikku: algkoosseisus alustasid Marten Potsepp ja Ruudi Tukk, mängu lõpus sekkus vahetusest ka Rico Klaanberg.

Liigamänge jätkame tuleva nädala pühapäeval Tallinnas, kui mängime JK Puuma ja JK Volta ühendmeeskonnaga.

Kui kevadringis tegime Sillamäe vutimeestega võõrsil väravateta viigi, siis täna jätsime koju võidupunktid.