Täna Sillamäel peetud II liiga mängus võitsime sealse Kalevi vastu küll poolaja, kuid lõpuks tuli vastasele siiski 2:5 alla vanduda.

Ülimalt kogenud vastased, kel algkoosseisu peale oli kirjas kokku üle 900 meistriliiga mängu, valdasid palli ja surusid, aga esimesel poolajal õnnestus meil surve ära kannatada ning oma võimalused ära oodata ja väravateks realiseerida.

Juba 8.minutil jäime küll kaotusseisu, aga 20 minutit hiljem viigistasime – Arlet Raha tegi äärelt hea tõusu, lükkas palli keskele ja Aimar Vendelin lõi kolmelt-neljalt meetrilt 1:1. Juhtima viis meid 39. minutil Andre Väin, kes mängis äärel üle vastaste kaitsja, seejärel ka väravavahi ja saatis palli tühja väravasse.

Teiseks poolajaks tehtud vahetuste järel kahjuks meie mäng lagunes ja lõpuks tuli vastu võtta koguni kolmeväravaline kaotus. Kõige rohkem jäime hätta omal ajal Venemaa U21 koondisse kuulunud ja Moskva CSKA eest ka ühe meistrite liiga alagrupimängu pidanud Semjon Fedotoviga, kes lõi mängu teise poolega meile neli väravat. Võinuks lüüa viiendagi, ent õnneks ei realiseerinud ta kohe teise poolaja alguses 11 meetri karistuslööki, kui virutas palli põiklatti.

Kaks vooru enne esimese ringi lõppu oleme II liiga põhja-idapiirkonnas 19 punktiga kuuendal kohal. Tabeli tipus on JK Narva Transi U21 meeskond, kel kirjas seitse silma rohkem.

Järgmise mängu peame juba laupäeval, kui võõrustame Võrus Tartu JK Welco II meeskonda.