Seoses koroonaviiruse puhanguga Võrus lükati mitu meie noorte kodumängu septembri lõpus küll edasi, kuid kuni selle ajani käisid Eesti noorte meistrivõistluste mängud täie hooga. Kõige edukam oli lõppenud kuu meie tüdrukutel, kes võitsid viiest mängust kolm ja tõusid U17 eliitliiga II liigas neljandale kohale.

Septembri alguses kaotas meie naiskond kodus FC Elvale 2:5, aga nädal hiljem tehti Põlvas üks oma tänavuse hooaja parematest mängudest ja alistati Põlva FC Lootose / Puhja SK Barca ühendnaiskond 2:1. Järgnes suur 8:0 võit kodus tabeli punase laterna Kohtla-Järve JK Järve üle ning 0:3 kaotus võõrsil liiga liidrile Tallinna JK Legionile. Kuu lõpetati magusa võiduga Pärnus, kus tänu Methe Merimetsa 90. minutil löödud väravale saadi jagu Pärnu JK Vaprusest.

Noormeeste U17 elitliiga II liigas tõid Emil Elrond Karu kaks väravat Võru FC Heliose / FC Elva ühendmeeskonnale Elvas peetud viimases alagrupimängus 2:1 võidu Rakvere Tarva üle. Alagrupis saavutati Tartu Santose ja Narva Transi järel kolmas koht, üheksast mängust võideti kuus, viigistati üks ja kaotati kaks.

Liiga A-tasandi finaalturniiri avanud mäng Narva Transiga oli kui Ameerika mägedel sõitmine: poolaeg võideti Võrus 2:0, teisel poolajal jäädi 2:4 kaotusseisu ja platsile vähemusse, kuid lõpuks võideldi välja 4:4 viik. Ka Trans lõpetas mängu kümnekesi. Järgnesid 0:3 kaotus Tartus FC Santosele ning 1:1 viik Elvas Tartu JK Tammeka II meeskonnaga.

U16 meeskond alustas septembrit oma vanuseklassi III liiga liidrina, kuid pidi kuu lõpuks sellelt positsioonilt taanduma. Esmalt loovutati punkte võõrsil 1:1 viigiga lõppenud mängus Paide Linnameeskonnaga. Poistel tuli Paides ligi tund kümnekesi mängida, sest meeskonna suurim väravakütt Karl Liping sai punase kaardi ja eemaldati väljakult. Õnneks hiilgas väravas Karl Rehe ja punkt õnnestus päästa.

Lõuna-Läänemaa JK-st saadi seejärel kodus 3:1 jagu, aga 27. septembril kaotati Tartus liiga esikoha otsustanud kohtumises Tammeka eakaaslastele 1:2. Poistel jääb pidada veel üks kodumäng, aga tabeli teiselt kohalt tõusta (ja ka langeda) pole neil enam võimalik.

U14 poisid alustasid oma vanuseklassi II liiga B-tasandi finaalturniiri 7:1 koduvõiduga FC Kose üle. See jäile neile ka kuu ainsaks kohtumiseks.

U12 poistele tõi hingestatud mäng kuu alguses koduväljakul magusa 1:0 võidu Tartu JK Tammeka valge meeskonna üle. Tartus kaotati sama tulemusega sealse Heliose punasele meeskonnale.

Oma turniire jätkasid septembris ka meie U11 ja U9 võistkonnad.

Meie U17 tüdrukud võitsid septembris viiest mängust kolm.