Täna lõpeb Eesti kõrgemate liigade üleminekuperiood, mille käigus saime lisajõudu meiegi – veidi enam kui pooleaastase pausi järel on esindusmeeskonnas tagasi poolkaitsja Sander Taan ja keskkaitsja Andres Verst.

„Pika hooaja teine pool on ees ja iga täiendus meile oluline. Hea meel, et mehed on meie ridades tagasi,” ütles meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Taan mängis tänavuse hooaja esimeses pooles Esiliiga B-s Nõmme Kalju U21 (14 mängu / 3 väravat) ja Verst Esiliigas Tartu JK Welco (9/0) eest. Mullu oli Taan Esiliiga B-s 18 väravaga meie suurim väravakütt ja käis platsil 33 mängus. Verst kandis eelmisel hooajal meie särki 19 mängus ja lõi ka ühe värava.

Meeskonnas on tagasi ka väravavaht Sergei Zadniprjanets, kes vahetult enne käimasoleva hooaja algust puusaoperatsioonil käis, kuid on nüüd vähehaaval taas saanud harjutama hakata. Mullu kaitses ta meie väravat 14 mängus.

Esindusmeeskonda registreeriti uue mehena veel Marten Luik meie U17 meeskonnast. Lisaks tehti esindusmeeskonna ja duubli vahel nooremate mängijatega veel paar vangerdust.

Duublist lahkusid seal varumehe rollis olnud Brett Piir ja Ken Saksniit, esimene Tartu JK Tammeka III meeskonda ja teine Tartu FC Santosesse, ning esindusmeeskonnast meid hooaja algul ühes mängus esindanud väravavaht Andreas Peeter Lätt.

Sander Taan oli mullu Esiliiga B-s meie esindusmeeskonna suurim väravakütt.