Rantipol Võru Helios saavutas saali esiliigas neljanda järjestikuse võidu, kui alistas täna Tapa spordihoones Kadrina Vitamin Welli 5:3 (4:1).

Skoori avamiseks kulus meil kuus minutit, hakkama sai sellega meie parim väravakütt Eduard Desjatski. Paar minutit hiljem tuli meie väravavaht Siim Hallik kauglöögi püüdmise järel pall käes trahvikastist välja ning Kadrina lõi karistuslöögist 1:1. Mänguohjad jäid siiski meie kätte ning Ragnar Rebase, Mairo Reinsaare ja Desjatski väravatest läksime ette 4:1. Poolaja lõpus sai ka Kadrina oma mängu paremini käima ja meie väravaraamid kolisesid mitmel korral, aga seis sellest ei muutunud.

Teise poolaja alguses lõi Kadrine 4:2. Jäime tükiks ajaks kodumeeskonna surve alla, kuid seisime kaitses hästi ja suutsime vahet hoida. Kolm minutit enne lõppu hakkasid väljakuperemehed mängu päästa püüdes mängima n-ö lendava väravavahiga, ent poolteist minuti enne lõppu kasvatas hoopis Desjatski meie eduseisu. Korra jõudis skoorida veel ka Kadrina, aga meie võitu see ei vääranud.

Liigas tõusime nüüd teiseks ja edestame kesknädalal Narva Unitedi duublile kaotanud Aruküla meeskonda kahe silmaga. Mõlemal meeskonnal jääb pidada veel kolm mängu, sealhulgas omavaheline kohtumine järgmise nädala pühapäeval Võrus. Enne seda, tuleval kolmapäeval, mängime aga võõrsil veel Jõhvi Phoenixiga, kes meist praegu viie punktiga maas neljandal kohal.