Saali esiliigas alistas Rantipol Võru Helios eile Narvas sealse SK Ganza 8:3 (2:1) ning on esimese ringi järel kolmandal kohal.

Tegu oli uue aasta esimese mänguga ja aastavahetuspaus näis veel mõlemat meeskonda mõjutavat – tempo oli aeglane, harjumatult palju anti valesööte. Narvakad avasid küll tänu meie väravavahi Siim Halliku ebaõnnestunud tõrjele esimesena skoori, aga vähem kui minutiga viigistasime ning peagi läksime ka juhtima. Selles, et esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud, oli peasüü ridamisi häid tõrjeid teinud Ganza väravavahil. Teise poolaja keskel saime end paremini liikuma, lõime viis väravat järjest ja sellega oligi mäng tehtud.

Väravad jaotusid ühtlaselt: Ragnar Rebane ja Eduard Desjatski said kirja kaks tabamust, Aimar Vendelin, Andre Väin, Marcus Lepistik ja Sören Veiolainen ühe. Viimane sai kahjuks mängu lõpus ka teise kollase kaardi ning peab nüüd järgmise mängu vahele jätma.

Meie meeskonnas oli seekord ka üks debütant – 16-aastane Karl Liping. Ta usaldati kohtumise lõpus ka penaltit lööma, mille aga vastaste väravavaht tõrjus.

Avaringi järel on Rantipol Võru Helios esiliigas 15 punktiga kolmandal kohal. Täisedu, 24 punktiga juhib Tallinna FC Cosmose duubel, Aruküla Radiusel on 19 punkti. Meiega sama palju punkte on ka Jõhvi FC Phoenixil, kellest aga omavahelises mängus jagu saime. Väravaküttide arvestuses on Eduard Desjatski 16 tabamusega teine, 9 väravat löönud Andre Väin jagab 5.–6. kohta.

Liiga teist ringi alustame eeloleval laupäeval kodumänguga, kus vastaseks FC Äksi Wolves.

Esiliiga tabeliseis 1. Tallinna FC Cosmos II 24 punkti, 2. Aruküla Radius 19, 3. Rantipol Võru Helios 15, 4. Jõhvi FC Phoenix 15, 5. Narva SK Ganza 9, 6. Narva United FC II 9, 7. FC Otepää Ravens 7, 8. Kadrina Vitamin Well 4, 9. FC Äksi Wolves 4.