Sel pühapäeval, 15. novembril alustab hooaega meie saalijalgpallimeeskond Rantipol Võru Helios. Esimeseks II liiga mänguks sõidetakse Käärikule ning vastaseks on seal FC Otepää Kanepi vald.

Kui kevadel lõpetas meie meeskond oma debüüthooaja saalijalgpalli II liigas neljanda kohaga, siis uut hooaega alustatakse märksa näljasemalt – klubi tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul on eesmärgiks seatud liigavõit. See peaks olema igati jõukohane, sest tänavustest vastastest vaid üks, FC Äksi Wolves, lõpetas meist eelmise hooaja eespool, Rummu Dünamo II ja FC Otepää jäid siis meie selja taha. Veel kuulub II liigasse tänavu FC Wolves III. Kavas on mängida kolm ringi ehk 12 mängu.

Algaval hooajal on meie meeskond ka saali meistriliigas mängiva Tartu Ravens Futsal Ares Security duubelmeskond. Tartlastelt saame vajadusel abijõudu ning ehk avaneb meie meestelgi võimalius end meistriliigas proovile panna. Rantipol Võru Heliose treener on Vjatšeslav Vassilenko.

Mullu meeskonnas olulist rolli mänginud meestest siirdus Jürgen Kolk esiliigasse tõusnud Rõuge Saunamaa meeskonda, FC Flora süsteemiga liitunud Marten Luik sel talvel saalijalgpalli ei mängi ning Vladislav Gussevi karjäärile tõmbas joone alla vigastus. Teised põhimehed eesotsas meeskonna suurima väravaküti Eduard Desjatskiga on kõik rivis.

Tähelepanu väärivad kindlasti neli meie Eesti U19 saalikoondise kandidaati: Andre Väin, Aimar Vendelin, Mairo Reinsaar ja eelmisel hooajal Rõuge Saunamaas mänginud Emil Elrond Karu. Oli viieski, kuid kahjuks sai Richard Lepp hiljuti tõsiselt vigastada ja temaga praegu arvestada ei saa.

Lisaks Karule on uued mehed veel mitu hooaega Ravensis mänginud ja hiljuti meie klubis treenerina tööle asunud Heigo Kosemets ning saali meistriliigas nii Ravensi kui ka Tartu Maksimumi väravat kaitsnud Tommy Tooming. Samuti liitusid meeskonnaga varemgi Rantipoli eest mänginud Marek Jenas ja Lauri Kunz.

Meeskonna suurim toetaja on endiselt Rantipol, veel panevad õla alla Gründer ja Egotar Grupp.

Koroonaviiruse leviku tõttu on pealtvaatajatel kõigil mängudel kohustus kanda kaitsemaski. Meie kodumängudel saab ühekordse maski soetada kohapeal ja tänu A1000 Marketile tasuta. Lisaks tulevad müüki ka klubi sümboolikaga kordukasutatavad maskid.

Eelmisel talvel oma debüüthooajal ammutatud kogemused tahetakse nüüd tulemuseks vormida.

Meeskonna koosseis: Eduard Desjatski, Hannes Helstein, Marek Jenas, Ingmar Kallas, Emil Elrond Karu, Arsen Katšmazov, Heigo Kosemets, Lauri Kunz, Marcus Lepistik, Siim Lepp, Andre Ojala, Sten Org, Ragnar Rebane, Mairo Reinsaar, Robin Sander, Rasmus Tamm, Tommy Tooming, Vjatšeslav Vassilenko, Aimar Vendelin, Andre Väin.