Võit liigakaaslase EstNor Kiili üle kindlustas Rantipol Võru Heliosele koha Eesti saalikarikavõistluste veerandfinaalis. Täna Kiilis peetud kaheksandikfinaal lõppes meie meeste 7:4 (3:2) paremusega.

Neli päeva tagasi olime sama vastasega tasavägise liigamängu pidanud ja tasavägiselt algas ka tänane kohtumine. Väljakuperemehed pääsesid avapoolajal kaks korda juhtima, kuid vaheajale minnes olime 3:2 ees meie.

Teise poolaja esimese viie minutiga lõi EstNor Kiili kaks väravat ja läks uuesti ette, aga see jäi täna ka viimaseks korraks ning peagi viigistasime taas. Järgmised kümmekond minutit ei saanud väravalisa kumbki pool, aga viimase nelja ja poole minutiga sahistasime kolmel korral vasstaste võrku ning võit ja edasipääs olidki käes.

Väravad: Aimar Vendelin 2, Andre Väin 2, Eduard Desjatski 1 (+1 sööt), Sten Org 1, Andre Ojala 1, lisaks Marten Luik 2 söötu, Siim Lepp 1 sööt, Vjatšeslav Vassilenko 1 sööt.

Edaspidi pole meil karikasarjas enam kuigi palju hõlpu oodata, sest oleme ainus II liiga meeskond, kes seekord meistri- ja esiliiga tiimide kõrval esikaheksasse jõudis.