Rantipol Võru Helios alistas täna hooaja viimases mängus Rummu Dünamo II meeskonna 9:2 ja kindlustas endale sellega saalijalgpalli II liigas debüüthooajal neljanda koha.

Ehkki kaalul oli liiga neljanda ja viienda koha saatus, kujunes mäng võrdlemisi pingevabaks. Vaheajaks asusime 3:0 eduseisu ning teisel poolajal mängisime osaliselt juba n-ö säästurežiimil, sest mitmel mehel seisab homme ees taliturniiri mäng Tallinnas. Sellest hoolimata õnnestus vahet lõpuks veelgi kasvatada.

Väravad: Eduard Desjatski 4, Valeri Šabanov 2 (+ 2 söötu), Rasmus Tamm 1 (+1), Aimar Vendelin 1, Marcus Lepistik 1. Ühe söödu said kirja veel Siim Lepp, Sten Org ja Marten Luik.

24 väravat löönud Desjatski jagas II liiga väravalööjate edetabelis lõpuks 2.–3. kohta, 19 väravat löönud Andre Väin hõivas kuuenda koha. Resultatiivsete söötude poolest olid meie parimad Väin (8 söötu, 7.–8. koht) ja Mairo Reinsaar (7 söötu, 9.–13. koht).

Kokkuvõttes võib esimese saalihooajaga rahule jääda. 12 mängust võitsime viis, viigistasime ühe ja kaotasime kuus, väravate vahe oli positiivne. Lisaks jõudsime saalikarikasarjas poolfinaali.

Põhiraskust kandsid meeskonnas noored ja nende areng oli silmanähtav. „See aasta seis meid üldse ei huvita. Kõige tähtsam on noorte areng ja areneda saavad nad vaid positiivses keskkonnas ja teenides meestega võrdselt või enamgi mänguminuteid. Selleks, et minna paremaks, peame veelgi rohkem oma noortega mõtestatud tööd tegema ja andma neile vastutuskoormat kanda,” ütles klubi juht Jaanus Vislapuu.

Meie kodupublik oli saalijalgpalli II liigas kõige arvukam – keskmiselt 102 inimest mängul. Kõigi saaliliigade peale kokku on see seitsmes tulemus. Kõige rohkem pealtvaatajaid, 172, käis mängul Rõuge Saunamaaga.

Eduard Desjatski oli saaliliigas 24 väravaga meie resultatiivseim mängija.

Protokoll
Pildid