Saalijalgpalli II liigas kaotas ilma mitme põhimeheta mänginud Rantipol Võru Helios täna Vasalemmas Rummu Dünamo II meeskonnale 8:11.

Oma suurte eksimustega kaitses lasime vastase kohe mängu alguses 3:0 juhtima. Kümne minutiga olima taga 1:5, poolaja kaotasime 3:7. Teise poolaja alguses õnnestus vahe küll kageväravaliseks vähendada, aga siis said Rummu mehed kirja neli väravat järjest. Viimase kümne minutiga õnnestus kolm tagasi lüüa, aga kaotusest see ei päästnud.

Väravad: Vladislav Gussev 3, Eduard Desjatski 2, Marten Luik 1, Hannes Helstein 1, Andre Väin 1.

Vastastel käis platsil ka viis oma esindusmeeskonna mängijat, kes tavaliselt löövad palli esiliigas.

Seekordsed vastased läksid meist nüüd tabelis mööda ja langesime eelviimaseks. Kaotust põdeda pikalt aega pole, sest juba pühapäeval seisab ees järgmine väga raske mäng, kui võõrustame liigas ainsana kaotuseta olevat Aruküla Uniboxi.