Rantipol Võru Helios võttis saali esiliigas hooaja kaheksanda võidu, kui sai täna kodusaalis 4:3 (3:1) jagu Narva Unitedi duublist.

Meilpuudus täna küll meeskonna suurim väravakütt Eduard Desjatski, kes oli oma treeningrupi poistega turniiril, aga esialgu see mängupildist kuigi palju tunda ei andnud. Andre Väina, Siim Salandu ja Aimar Vendelini väravatest läksime 3:0 juhtima ning ehkki külalised päris poolaja lõpus ühe värava tagasi lõid, võis platsil toimunuga rahule jääda.

Teine poolaeg kujunes meile märksa raskemaks. Viieminutise nängu järel vähendasid narvakad vahe minimaalseks, õnneks kasvatas Sören Veiolainen poolaja keskel taas meie eduseisu. Kolm ja pool minutit enne lõppu lõid külalised 4:3, seda seisu õnnestus meil lõpuni hoida.

„Taaskord raske võit käes. Iseenesest oleks tulnud lihtsamini, kui realiseerimine oleks parem olnud, sest superhäid võimalusi meil oli,” tõdes meeskonna esindaja Jaanus Vislapuu.

Kolm vooru (ja mõned vahelejäänud mängud) enne turniiri lõppu on esiliigas endale juba esikoha taganud Tallinna FC Cosmose duublil 37 (13 mängust), Aruküla Radiusel 25 (12), meil 24 (12) ja Jõhvi FC Phoenixil 22 (13) punkti. Järgmise mängu peab meie meeskond tuleval laupäeval võõrsil Kadrina Vitamin Welliga.