Tänase IV liiga mängus tuli raske 2:1 võit FC Elva II üle.

Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli mäng väga raske ja kõik ei tulnud meestel just kõige paremini välja, ent kõige tähtsam, et kolm punkti kätte saadi.

Väimelas peetud kohtumise esimesel poolajal ei saanud meie meeskond oma mängu kuidagi käima. Esimesed pallid langesid tihti vastase saagiks, rünnakul nappis ideid ja üritati enamasti vaid pika palliga, logises ka kaitseliini koostöö. Elva poistel liikus pall hästi ja korduvalt ohustati ka meie väravat, ent Hugo-Leon Leies oli väravasuul kindel ja poolaeg lõppes väravateta.

4-1-4-1 asetusega alustanud duubel jätkas teisel poolajal kahe ründajaga, aga enne kui midagi korda saata jõuti, jäädi hoopis kaotusseisu – külaliste värske vahetusmees Ott Alekõrs tõstis 48. minutil palli üle Leiese ja viis oma meeskonna juhtima. Meie mehed ei lasknud nina norgu ning 66. minutil, kui üks vastastest Arsen Katšmazovi jalust niitmise eest oma teise kollase kaardi teenis ja platsilt lahkuma pidi, muutus ülesanne ka väheke kergemaks.

72. minutil võitis Mait Raha aktiivset pressi tehes paremal äärel palli ja söötis selle värava ette, kus Karl Martin Saar vastaste väravavahile võimalust ei andnud ja mänguseisu viigistas. Nüüd jahtisime juba võiduväravat ning 84. minutil see tuligi, autoriks Andrei Kiš, kes trahvikasti joonelt võimas pommi lati alla virutas.

IV liiga lõunapiirkonnas on meie mehed Valga FC Warriori järel teisel kohal, vahe on viis punkti. Meiega sama palju punkte on ka Pärnu JK Poseidonil, keda edestame tänu omavahelise mängu võitmisele. Ees on veel viis mängu, neist üks Poseidoniga võõrsil.

Järgmise mängu peab duubel 11. septembril võõrsil tabeli eelviimase Viljandi JK Tulevik IV-ga.


See Andrei Kiši trahvikasti joonelt sooritatud löök tõi võidu FC Elva II üle.