Meie saalimeeskonna Rantipol Võru Helios debüüt kujunes väravarohkeks, kui Eesti karikasarja 1/16-finaalis alistati täna koduväljakul FC Tartu Unlimited 25:3 (7:0).

Skoori avamiseks kulus meil 20 sekundit ning meeskonna ajaloolise esimese värava autorina läks kirja Sten Org. Mänguohjad püsisid kogu kohtumise jooksul meie peos, väravaid oli igale maitsele ning väravalööjad ei mahtunud lõpuks EJLi ametlikule protokolliplangile äragi, nii et osa neist tuli selle tagaküljele kirjutada.

Väravad: Andre Väin 4 (+ 5 söötu), Marten Luik 4 (+4), Mairo Reinsaar 4 (+3), Sten Org 3, Sebastian Johanson 2 (+3), Eduard Desjatski 2, Rasmus Tamm 1 (+2), Andre Ojala 1 (+1), Ragnar Rebane 1 (+1), Ingmar Kallas 1, Vjatšeslav Vassilenko 1, lisaks lõid vastased omavärava. Kaks väravasöötu sai meie meestest kirja veel Karl Jörgen Lööper.

Kaugele ulatuvaid järeldusi ei maksa suurest võidust teha, sest vastane polnud kuigi tugev ja ja mängutempo jäi madalamaks kui II liigas. Ka eksimusi ja üksteise mittemõistmist kogunes veel parasjagu, aga kokkuvõttes saime hea treeningmängu, et koostööd ja kombinatsioone paremask lihvida,

Järgmise mängu peab meeskond 16. novembril ja siis juba II liigas.

Rantipol Võru Helios saalijalgpallimeeskond.

Protokoll
Pildid