Eelmisel aastal jäime II liigas Rakvere JK Tarva vastu võiduta ja kahjuks kaotasime ka täna Rakveres peetud mängu 0:2.

„Võrdne mäng, kahjuks suutsid vastased oma võimalusi paremini ära kasutada,” kommenteeris meeskonna treener Arsen Katšmazov.

Kohtumise esimene poolaeg lõppes väravateta. Väljakuperemehed läksid juhtima 20 minutit enne kohtumise lõppu, kui realiseerisid karistuslöögi. Mängu lõpus püüdsime kõigi jõududega viigistada, kuid neljandal lisaminutil lõi hoopis Tarvas oma teise värava,

Ühtlasi sai läbi ka meie esindusmeeskonna rekordiline seeria – eelmises 25 järjestikuses liigamängus olime alati värava löönud.

Järgmise II liiga mängu peab meie meeskond tuleva nädala laupäeval Võrus, kui võõrustab Viimsi JK duublit.