Meie meeskond tuli täna Viimsis välja 0:2 kaotusseisust ja tüüris mängu võidusadamasse. 5:2 võit Viimsi JK üle tõstis meid esiliiga B-s üks voor enne kolmanda ringi lõppu seitsmendaks.

Meil oli seekord kolm meest kaartidega väljas ning kohtumise alguses oli seda tunda – 24. minutiks jäime 0:2 kaotusseisu. Edasi asi paranes ja tosin minutit enne vaheajale minekut suutsime ka oma väravaarve avada. Reijo Künnapuu võitis oma värava all palli, seekord paremkaitses mänginud Aimar Vendelin sai segamatult tõusta ja andis siis keskringist pika söödu Viimsi värava alla, kus Andre Väin ühe puutega trahvikasti joonelt 1:2 kõmmutas.

Teisel poolajal õnnestus meil täna verinoore koosseisuga väljas olnud Viimsi üle mängida. Viigivärav sündis 52. minutil, kui Väinal õnnestus Viimsi karistusalas toimunud pallitogimine mitme mehe vahelt täpse löögiga lõpetada. Seitse minutit hiljem läksime juhtima. Meie nurgalöögi järel lõi Viimsi mängija palli peaga küll trahvikastist välja, aga otse Ragnar Rebase ette, kes 20 meetrilt väravavahile püüdmatult 3:2 virutas.

Kulus veel kaheksa minutit ja Marten Luik lõi 4:2. Söödu andjaks oli Marek Jenas. Viies värav tuli 81. minutil, Maksim Babjak saatis oma väljakupoolelt karitsuslöögist pika palli ette ja Aleksandr Pruttšenko lükkas selle peaga Viimsi väravasse.

Kolmanda ringi viimases mängus võõrustame tuleval laupäeval JK Tabasalu meeskonda. Seejärel seisab meil ees veel kolm mängu 7.–10. koha turniiril.

Nii kindel võit Viimsi üle oli väheke üllatavgi, aga igal juhul hea põhjus rõõmustamiseks.