Esiliiga B 5. voorus tuli meie esindusmeeskonnal kodus 0:1 alla vanduda Vändra JK Vaprusele. Kuna olime tänaseks mänguks kokku saanud selle hooaja seni parima koosseisu, oli kaotus eriti valus.

„Oma võimalused jätsime löömata, see läkski valesti,” tõi meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu esile põhjuse, miks tasavägine mäng kaotati.

Mängu alustasime tavapärase 4-1-4-1 asetusega, kuid esialgu toimetasime miskipärast üsna uniselt. Vastased tundusid mänguks tibake paremini valmis olevat ja korra oli meil ka päris palju õnne, kui nad palli meie tühja väravasse ei saanud. Meil jäid hätta ääremängijad, kelle arvele kogunes pallikaotusi ja söötudega hilinemist.

„Rünnakutel jäi teravusest puudu, lootsime rohkem standardolukordadele ja kontrarünnakutele, aga need ei õnnestunud,” lausus Vislapuu.

Teiseks poolajaks tegime kolm vahetust. Mängupilt väheke ka paranes, aga 59. minutil kasutasid külalised ära meie hetkelise peataoleku ja läksid juhtima. „Rumal olukord, kus mängijad jäid jagamata ja vastased lõid värava ära,” sõnas Vislapuu.

20 minutit enne mängu lõppu läksime üle 4-4-2 peale ja lükkasime meeskonna kapteni Vladislav Gussevi keskkaitsest edurivisse. Teisel korrusel saimegi ülekaalu ja pääsesime viimasel veerandtunnil korduvalt ohtlikult löögile, ent külalised tegid ennastsalgavalt kaitsetööd ja viigivärav jäi sündimata.

„Saime päris palju häid väravavõimalusi, kahjuks ei suutnud ühtegi ära lüüa. Selline mäng see jalgpall on,” lausus Vislapuu.

Mängu lõpus andsime külaliste väravale korduvalt turmtuld, aga tulemust see ei toonud.

Selle nädala kahe mänguga me punktilisa ei saanud ning viie mängu järel on meil endiselt kirjas kuus silma. Sama palju punkte lahutab meid tabeli tipus olevast Nõmme Unitedist.

„Vaatame, kuidas edasi. Usun, et peaksime rohkem trenni tegema ja võib-olla hakkavad siis tulema ka mängud, kus suudame oma võimalused ära realiseerida,” ütles Vislapuu.

Järgmisel pühapäeval mängime võõrsil Põhja-Tallinna JK Voltaga. Kodus näeb meid jälle 20. aprillil, kui võõrustame Keila JK-d.