Aprillis alustas Eesti noorte meistrivõistluste mänge neli meie võistkonda ehk pooled neist, mis me tänavu välja paneme. Kamba peale kokku peeti kümmekond mängu ning jagus nii võite kui ka kaotusi.

Kõige rohkem, neli mängu, pidas läinud kuul meie U19 eliitliiga esiliiga meeskond. Punktiarve avasid meie noormehed kohe hooaja avamängus, kui Barrus Arenal tehti väravateta viik Tallinna FC Floraga. Mõni päev hiljem selgus, et vastane oli kasutanud mänguõigust mitteomavat mängijat ja nii saime tabelisse kirja 0:- võidu. Võidukad olime ka teises kodumängus, kui alistasime Nõmme Kalju FC 4:0. Mõlemas võõrsil peetud mängus tuli aga vastase paremust tunnistada – Tartus kaotasime nii sealsele FC Heliosele 1:3 kui ka JK Tammekale 1.2.

U16 poisid startisid oma vanuseklassi III liigas kaotusega, jäädes kodus 0:3 alla Põhja-Tallinna JK Voltale. Järgmise mänguga saadi silm pähe – Põlvas FC Lootose eakaaslastest saadi nende väljakul 4:0 jagu.

U14 meeskond alustas oma II liiga mänge võiduga, kui oli võõrsil 7:0 üle Valga FC Warriorist.

U13 poisid mängivad tänavu oma vanuseklassi B-tasandil ning võitnud mõlemad seni peetud mängud: Põltsamaa Sport alistati kodus 3:1 ja FC Elva punane meeskond võõrsil 8:1.

Nooremate vanuseklasside võistkonnad alustavad hooaega mais.

Esimesena alustas hooaega U19 meeskond, kel tuli 5. aprillil oma esimeses kohtumises veel koguni lumedasajuga ronda pista.