Meie meeskond andis eile koduväljakul II liiga liidrile Maardu Linnameeskonnale kõva lahingu, mäng lõppes 2:2 (1:1) viigiga.

Arvata võis, et tuleb väga raske mäng, sest seekordset vastast pole me veel kunagi võita suutnud ning sel kevadel Maardus peetud mängus tuli meil suurt 2:8 allajäämist tunnistada. Esialgu näis, et samas võtmes läheb kõik nüüdki – Maardu kontrollis platsil toimuvat ning veidi enam kui veerandtunnise mängu järel avas vastaste üks paremaid väravakütte Ilja Zelentsov skoori.

Ent meil oli kohe vastus varnast võtta. 20. minutil lükkas Marek Jenas palli omalt platsipoolelt ette Eduard Desjatskile, meie kapten tõusis mööda parema äärt, keeras keskele ja lükkas palli jooksu peale Arsen Katšmazovile. Viimane pääses väravavahiga silmitsi ja söötis löögi asemel edasi vasakule Richard Lepale, kes mänguseisu viigistas.

Maardul oli seejärel veel päris mitu head võimalust, meie meestest pääses omakorda pealelöögile Aimar Vendelin, aga rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud.

Teise poolaja alguses, 49. minutil tehti piki otsajoont vastase värava poole trüginud Lepa vastu trahvikastis viga. Desjatski lõi penalti keskele ja Maardu väravavaht sai käed vahele, aga löök oli siiski nii tugev, et pall lipsas tema külje alt väravasse ning seega pääsesime 2:1 juhtima.

Eduseis püsis 16 minutit, siis Maardu viigistas. Liiga liider ei soovinud viigipunktiga piirduda ja järgnes turmtuli meie väravale, aga rohkem võrk ei sahisenud. Mitmel korral hiilgas reaktsioonitõrjega meie väravavaht Pert Paigelkaln.

Mängu lõpus oli veel meilgi võimalus võiduvärav lüüa, kuid Trond Herman Meier ei suutnud kahjuks vastaste puurilukku üle mängida.

Järgmises mängus kohtume taas tabeli esiotsa meeskonnaga, kui tuleva nädala pühapäeval sõidame külla kolmandat kohta hoidvale Rakvere Tarvale.