II liigas lõpetasid meie mehed täna täpselt kolm kuud kestnud võidupõua, kui said võõrsil 2:1 jagu FC Tallinna U21 meeskonnast.

„Seda võitu oli meil väga vaja, loodame, et saame nüüd taas hoo üles,” sõnas meie meeskonna kogenuim mängija Reijo Künnapuu.

Esimene poolaeg küll kaotati 0:1, kuid kohtumise teise poolega pöörati mäng enda kasuks. Suurimad teened selles olid Aimar Vendelinil.

56. minutil pääses Vendelin vastaste väravavahist niimoodi mööda, et viimasel jäi üle ta vaid maha tõmmata. Penalti realiseeris Edgar Litovtšenko, kes lõi vasakule, väravavaht hüppas teisele poole.

Kümmekond minutit hiljem oli seekord tipuründajana tegutsenud Vendelin taas aktsioonis, mängis väravavahist mööda ja lõi tühja väravasse 2:1.

II liiga põhja-idapiirkonnas oleme nüüd 24 punktiga seitsmendal kohal. Järgmisel laupäeval võõrustame Võrus Jõhvi FC Phoenixit, kel kirjas meiega sama palju punkte.

Aimar Vendelin tänavukevadises kodumängus FC Tallinna U21-ga.