Meie meeskond alistas täna võõrsil II liiga põhja-idapiirkonna liidri JK Narva Trans U21 2:0 ning tõusis tabelis viiendaks, jäädes nüüd Transi järelkasvust maha nelja punktiga.

Narvakate eest jooksis algkoosseisus platsile küll seitse meistrilliiga kogemusega meest, nimekamatest hooaja esimesel poolel Transi põhiväravavahiks olnud Richard Aland ning tänavu meistriliigas ka värava löönud Artjom Škinjov, aga kannatasime surve ära, realiseerisime oma võimalused ning võit on tõsiasi. Transi U21 meeskonnale oli see tänavu alles esimene kaotus.

Skoori avas kohtumise 13. minutil Eduard Desjatski. 60. minutil oli tal hea võimalus ka vahet kasvatada, kuid kahjuks ei suutnud meie kapten seekord penaltit realiseerida. Punkti mängule pani esimesel lisaminutil Karlis Karro värav.

Järgmise mängu peavad meie mehed tuleva nädala reedel Võrus Tartu FC Heliosega.