II liigas mängis meie meeskond täna esimese vooru vahelejäänud mängu Jõhvi FC Phoenixi / JK Noova ühendtiimiga ning pidi võõrsil idavirulastele suurelt 0:6 (0:4) alla vanduma.

Mäng algas kohe võõrustajate survega. 5. minutil tõrjus meie väravavaht Pert Paigelkaln küll vastaste suurima väravaküti Jelissei Zahharovi löödud penalti, aga vastased said kohe uuesti löögile ja avasid skoori. Viis minutit hiljem sai ka Zahharov ise jala valgeks ning poolaja keskel lisasid väljakuperemehed veel kaks tabamust.

Teisel poolajal suutsime vastaseid väheke paremini ohjeldada, kuid veerand tundi enne mängu lõppu löödi meile ikkagi viies värav ja kohtumise viimasel minutil veel kuueski.

II liigas oleme varem kuue väravaga kaotanud vaid korra. Juhtus see samuti tänavu, kui aprilli lõpus jäime võõrsil 2:8 alla Maardu Linnameeskonnale.

Võit tõstis Jõhvi meeskonna II liiga põhja-idapiirkonnas teiseks, meie jätkame kümnendal kohal. Ka järgmine mäng on meie meestel võõrsil, kui nädala pärast mängitakse pealinnas FC Tallinna U21 rivistusega.

Pert Paigelkaln sai kirja küll penaltitõrje, kuid pidi kuuel korral palli ka oma väravavõrgust välja koukima.