Esiliiga B mängu võõrsil Pärnu JK-ga läksime küll juhtima, kuid lõpuks tuli leppida 2:6 kaotusega.

Mäng algas meile hästi, kui saime kohe alguses kiire penalti, mille realiseeris Sander Taan. „Kuigi palliga mängis rohkem vastane, hoidsime liinide ja mängijate vahe kompaktsena ja mäng kulges meile soovitult. Pärnul ei tekkinudki eriti mingeid võimalusi. Mängisime esimesed 35 minutit väga kindlalt ja saime ka paar head kontrarünnakut,” ütles peatreener Jaanus Vislapuu.

Siis aga hakkas juhtuma ja kahjuks meile negatiivset – rünnakute ülesehitamisel eksisime järjest söötudega ning hoopis vastane sai kiirelt vasturünnakule tulla. Poolaja lõpus lõid pärnakad kaks väravat ning asusid 2:1 juhtima.

Teine poolaeg kulges samas taktis. Kuna olime taga, läksime mängima natuke kõrgemalt ja vastane karistas peaaegu iga meie eksimuse ära. „Kõik meie mängijad tegid väga lihtsaid vigu, ei tundnud meeskonda äragi. Ilmselt oli lihtsalt selline päev, kus meil ei tulnud mitte midagi välja ja vastasel õnnestus seevastu kõik. Isegi 30 meetrilt iluvärava ristnurka ja põsega värava lõid meile ära,” rääkis Vislapuu.

Meie teise värava lõi kümmekond minutit enne lõpuvilet Andrei Tjunin, kes skooris juba neljandat kohtumist järjest.

Vislapuu sõnul vääris vastane igati võitu, ise olime erakordselt kehvad. „Peame ennast kokku võtma, mängima distsiplineeritumalt ning riskantsemates kohtades lihtsamalt. Muidugi ei tohi enam lubada ka lihtsaid sööduvigu ja pallist möödalöömisi,” ütles ta.

Järgmisel laupäeval võõrustame oma 100. liigamängus Kohtla-Järve JK Järvet, kellele tänavu kahes varasemas mängus oleme alla jäänud. Ees seisab seega väga raske mäng. „Peame enda mängu parandama ning üritame kodus toetajatele positiivse emotsiooni pakkuda,” sõnas Vislapuu.

Sander Taan

Mängu protokoll