Esiliiga B kodumängus Keila JK-ga jäime küll kahel korral kaotusseisu, aga lõpptulemuseks oli siiski 2:2 viik, mis rohkem meile rahuldust pakkus.

Mõlemal meeskonnal oli täna palju kaalul. Kahjuks polnud me mänguks kõige paremini keskendunud ning nii polnud mingi ime, et vastased juba 4. minutil nurgalöögi järel skoori avasid.

Õnneks tulime kiirelt mängu tagasi ja 11. minutil ka viigistasime – Eduard Desjatski virutas veidi enam kui 20 meetrilt karistuslöögi latti ning tagasipõrkunud palli noolima tulnud Andre Väin saatis selle väravasse.

Andre Väina 1:1 viigivärav.

Kümmekond minutit enne poolajavilet vigastas meie vasakäär Richard Lepp nii tõsiselt põlve, et oli vaja kiirabi. Soovime noorele mängumehele kiiret paranemist!

Pärast vigastusest tingitud seisakut sujus mäng väheke paremini Keilal ning poolaja viimasel minutil läksid külalised uuesti juhtima, kui neil umbes 20 meetrilt vabalt peale lüüa lubasime.

Nüüd oli meil selg vastu seina ja teisel poolajal tegime kõik, et kaotusseisust pääseda. Keskvälja saimegi enda kätte, kuid rünnakud esialgu vilja ei kanndnud. Veerand tundi enne lõppu viisime veelgi lisajõudu rünnakule ning jätkasime kolme kaitsjaga. Keila sai tänu sellele nii mõnegi päris ohtliku vasturünnaku teha.

Kauaoodatud viigivärav tuli 79. minutil, kui Eduard Desjatski Janek Siska tsenderduse järel peaga palli Keila puuri lükkas. Kolm minutit hiljem oli tal suurepärane võimalus võiduvärav lüüa, Keila väravavahi mängis meie prim väravakütt juba üle, ent löök läks napilt mööda.

„Tulemusega tuleb rahule jääda. Kahjuks võitu ei tulnud, aga viigipunkti saime kätte,” tõmbas meie poolkaitsja Marek Jenas mängule joone alla.

Kogenud mängumees kommenteeris ka seda, et hooaja viimastes mängudes juhendab meeskonda Jaanus Vislapuu asemel peatreeneri kohusetäitjana Arsen Katšmazov.

„Vara veel öelda, aga kindlasti on igal võistkonnal see probleem, et kui üks treener on pikalt olnud, siis on vaja värsket hingamist. Arsen pole mängujoonises midagi suurt muutnud, aga see on toonud värskust ja uut hingamist meeskonda, kõik tahavad ennast uuele treenerile näidata ja see on ainult kasuks,” rääkis Jenas.

Tänu viigile õnnestus meil kolmepunktine edu Keila ees säilitada ja oleme endiselt seitsmendal kohal. „Tuleb võtta mäng korraga. Põhimäng on nädala pärast Nõmmega, tulemus sealt tagaks kindla liigasse püsimajäämise,” lausus Jenas.

Nõmme Kalju FC U21, kellega mängime tuleva tuleva nädala pühapäeval Tallinnas, jääb meist praegu ühe vähem peetud mängu juures maha nelja punktiga.