II liiga esimese ringi eelviimases voorus saime täna õhtul koduväljakul 3:2 jagu Tartu JK Welco II meeskonnast.

Poolaja võitsime meie kapteni Eduard Desjatski väravast 1:0. Väravasöödu sai oma nimele Valeri Šabanov.

Teise poolaja alguses õnnestus tartlastel väravaesisest saginast viigistada. Vastuseks kõmmutas vahetusest sekkunud Vladislav Gussev meie kasuks nelja minutiga järjest kaks väravat. Esmalt lükkas ta peaga külaliste puuri Raul Rebase antud karistuslöögist tulnud palli, seejärel realiseeris Desjatski oma väljakupoolet Welco kaitseliini taha antud pika söödu.

Vladislav Gussevil kulus poolteist minutit, et vahetusest platsile mineku järel värav lüüa.

Welco lõi poolaja keskel küll veel ühe veel tagasi ja saabuvas hämaruses läks kohtumise lõpp päris närviliseks. Korra käis pall ka meie väravalatis, aga suutsime võiduseisu lõpuni hoida.

Liigahooaja esimese poole lõpetame tuleval laupäeval, kui mängime võõrsil Jõgeva SK Noorus-96’ga.